2020 yılı Medikal Muhasebe Yöneticiliği Sertifika Programları

Sağlık Kuruluşlarında Medikal Muhasebe Sertifika Programı

İstinye Üniversitesi- İstanbul

Eğitim Tarihi

22 Şubat – 15 Mart 2020

5 hafta Cumartesi-Pazar 09:00-16:00

Eğitim Ücreti

1.500TL (KDV Dahil)
MLP Care Grubu çalışanlarına ve OHSAD üyelerine %20 indirim uygulanacaktır.

Detaylı Bilgi ve Başvuru: https://sem.istinye.edu.tr/egitim/saglik-kuruluslarinda-medikal-muhasebe-sertifika-programi

%80 devam koşulunu sağlayan ve eğitim sonunda gerçekleştirilecek olan sınavdan 70 ve üzeri puan alanlara İstinye Üniversitesi Sürekli Eğitim Merkezi (İSÜSEM) tarafından Sertifika verilecektir.

Türkiye’nin en büyük özel hastane zincirine sahip MLP Care Grubu’nun 25 yıllık bilgi ve birikimiyle hazırlanan bu program ile sağlık kuruluşlarında medikal muhasebe alanında çalışanların, güncellenen tüm mevzuatı takip etmesi ve yorumlaması, yapılan değişimlere hızlı adapte olarak süreci en iyi ve verimli bir şekilde yönetebilmesi hedeflenmektedir. Bu vesile ile kurum içi verimliliğin artması sağlanacak, etkin yöneticilerin geliştirilmesi mümkün olacaktır.

Bu program ile sağlık kuruluşu çalışanları anlaşmalı kurumların tamamına verilen hizmetlerin sözleşme ve mevzuata göre doğru faturalandırılmasını yaparak hızlı tahsilat döngüsünü sağlayacaktır. Günümüzde sağlık kuruluşlarının en büyük sorunu haline gelen faturalama sorununun kökten ele alınarak, hem sağlık kuruluşu içerisinde kayıp ve kaçakların tespit edilerek önüne geçilmesi hem de verilen hizmetlerin zamanında ve doğru faturalandırılması sağlanacaktır.

Program sonunda artık verilen hizmetleri iyi analiz ederek raporlama yapabilen ve süreçleri kurgulayıp, yönetebilen yöneticilerin yetiştirilmesi amaçlanmıştır.

Reklam