Göç ve Toplumsal Cinsiyet Atölyesi Sertifika Programı

Göç ve Toplumsal Cinsiyet Atölyesi Sertifika ProgramıKırkayak Kültür,  Avrupa Birliği tarafından desteklenen STÖ Kaynak Merkezi Projesi bünyesinde yürütülen STÖ-Akademi İşbirliği Programı desteğiyle “Göç ve Toplumsal Cinsiyet Atölyesi Sertifika Programı” düzenliyor.

Türkiye’de göç ve toplumsal cinsiyet alanında yürütülen yeni çalışmaları dinlemek, bunları birbirleri ile ilişkilendirip göç alanında yeni tartışmalar için bir platform sağlamak hedefiyle düzenlenecek olan program 7-8 Eylül 2019 tarihleri arasında Gaziantep’te gerçekleştirilecek.

Atölye ulusal ve uluslararası sivil toplum örgütleri ile göç çalışmaları yapan merkez, enstitü, üniversite ve akademisyenlerle işbirliği olanakları sağlamayı ve sivil toplum alanında çalışanların ve bölgedeki üniversitelerde (Gaziantep, Kahramanmaraş, Şanlıurfa, Kilis, Adıyaman gibi bölge illerindeki üniversitelerde) göç alanında yüksek lisans ve doktora yapan öğrencilerin araştırmalarına yöntemsel ve teorik olarak destek vermeyi amaçlıyor.
Başvuru Koşulları
Göç ve Toplumsal Cinsiyet Atölyesi, göç alanında çalışan akademisyenler, yüksek lisans ve doktora öğrencileri, kamu çalışanları, sivil toplum çalışanları ve aktivistler başta olmak üzere her gruptan katılımcıya açık olarak düzneleniyor.
Atölyeye en fazla 25 kişi kabul edilecektir.
Atölyeye başvuru içinkısa özgeçmişlerini (1 sayfa) gocmerkezi@kirkayak.org mail göndermesi yeterli olacak.
Atölyenin detayları hakkında lütfen http://www.kirkayak.org/genel/goc-ve-toplumsal-cinsiyet-atolyesi-sertifika-programi/ adresini ziyaret ediniz.
Reklam

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s