TEİD Akademi Kurumsal Etik ve Uyum Yönetimi Sertifika Programı

Eğitimin Kapsamı ve Hedefi

Şirketlerin yerel ve global pazarlardaki etik risklerini yönetecek; yerel ve uluslararası düzeyde bulunan yolsuzlukla mücadele yasalarına uyumu sağlayacak; etik lider olarak rol model olacak, ekibini ve diğer şirket çalışanlarını eğiterek farkındalık yaratacak, yasaların talep ettiğinin de üzerinde, şirketin etik değerlerinin iş yapma yöntemlerine yansımasını sağlayacak iç mevzuat oluşturacak ve bunlara uyumu yöneten yöneticiler etik ve uyum yöneticisi olarak şirketlerde görev alabilirler.

Etik ve Uyum Yöneticiliği, global şirketlerin ulaştığı tüm coğrafyalarda önemli mesleklerden biri haline gelmektedir ve gitgide bu meslek için insan kaynağı ihtiyacı artmaktadır. Etik ve Uyum Yöneticileri şirketin karar alma mekanizmalarında stratejik ve kritik kararlar almasına yardımcı olurken, şirket yönetiminin ayrılmaz bir parçasıdır. Etik ve Uyum sertifika programı sadece Etik ve Uyum yöneticisi olmak isteyenleri değil, ayrıca farklı disiplinlerden gelen her türlü şirket çalışanı, şirket yöneticisi, öğrenci, akademisyen ve kamu çalışanlarının da kariyerleri ve kişisel gelişimler için tercih edilmektedir.

1. Kayıt
Kayıt için başvuru formunu eksiksiz doldurmanız gerekmektedir. Kesin kayıt işlemleriniz, iletişim bilgileriniz üzerinden irtibata geçilerek gerçekleştirilecektir. https://tr.surveymonkey.com/r/TEIDAkademi6DonemKayit
2. Eğitim Bedeli
TEİD Akademi Ücreti: 11.400 TL + KDV*’dir
Erken kayıt indirimli fiyat: 10.200 TL + KDV’den yararlanmak için en geç 4 Eylül Çarşamba günü saat 17.00’ye kadar tüm eğitim bedelinin ödenmesi gerekmektedir. TEİD Kurumsal Üyelerinin çalışanlarından üye kurum başına iki katılımcı 7.200 TL + KDV‘lik avantajlı indirim fiyatından yararlanabilir.
3. Hazırlık
Dersler öncesinde ve sonrasında eğitmenlerimizden alacağınız makale, kitap, film … vb.
önerileri ile eğitiminizi daha da zenginleştirebilirsiniz.
4. Derslere katılım
Ders saati toplam 42 saattir. Başarı sertifikasına hak kazanmak için en az 36 saat derse katılım sağlanması, online testin tamamlanması ve INpracticum çalışmasının belirlenen tarihte teslim edilip sunulması zorunludur.
5. INpracticum hazırlığı
Sertifika programı süresince öğrendiğiniz konuları pratiğe geçirme şansını bulacağınız
INpracticum çalışması başarı sertifikası almak için zorunludur. Çeşitli konu ve içerikler arasından seçeceğiniz INpracticum tez çalışmanızı eğitmenlerimizden birinin danışmanlığında gerçekleştirebilirsiniz. INpracticum çalışmanızı en geç 25 Aralık Çarşamba günü saat 12.00’de mail yoluyla iletmiş olmanız gerekmektedir. INpracticum çalışmalarının sunumu ise 10 Ocak 2020 Cuma günü eğitmenlerimizle beraber olacak ve ardından sertifikalarını almaya hak kazanlara başarı sertifikaları verilecek ve mezuniyet gerçekleşecektir.
6. INpracticum sunumu
10 Ocak 2020 Cuma günü günü her katılımcı yaptığı çalışmayı maksimum 15 dakikalık ve 5 slide’lık bir sunum ile paylaşacak; çalışmayı hazırlarken yaşadığı süreci ve deneyimlerini eğitmenler ve diğer katılımcılar ile paylaşacaklar. Katılımcılara üniversite ve TEİD Akademi onaylı başarı sertifikaları ile beraber Türkçe ve İngilizce detaylı imzalı ders listesi verilecektir.
7. Başarı Sertifikası
İstanbul Bilgi Üniversitesi ve Boğaziçi Üniversitesi iş birliği ile bugüne kadar gerçekleşen 5 dönemde 105 sertifikalı Etik ve Uyum Yöneticisi mezun oldu. TEİD Akademi sizleri bu benzersiz network ile bir araya getiriyor ve mezunlar kulübü kuruyor. Sadece “TEİD Akademi Mezunlarına Özel” organize edilen etkinliklerle bu eşsiz platformda herkesin deneyimlerinden faydalanma şansını yakalayın!

Reklam

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s